Property Intro

Liiva keskus – Liivalao 11 ja 14

Liivalao 11, Tallinn, Estonia

Liiva keskus – Liivalao 11 ja 14

Liivalao 11, Tallinn, Estonia

Prindi välja

Property info

Property main info

Vaata Liiva Keskuse pakkumisi siit.

Liivalao 11 ja 14 aadressil (endise aadressiga Kalmistu tee 26 ja Kalmistu tee 26e) asuvas Liiva Keskuses on täna kaks suuremat kaasaja nõuetele vastavat laohoonet: 5300 m² terminalihoone ja 44 000 m² pealadu. Arendamisel on kolmas suurem, kuni 18 000 m² sisepinnaga kõrge laohoone. Lisaks on mõned väiksemad laohooned ja eraldiseisev kontorihoone.

Liiva Keskuse peamiseks eeliseks on soodne asukoht Tallinna-keskseks jaotuseks, olles Tallinna Kesklinnale lähim suur logistikakeskus (5 km) ja asudes samas ka Tallinna ringtee läheduses (7 km). Töötajatele mugavaks ligipääsuks paikneb ühistranspordipeatus ainult 300 m kaugusel. Olemas on oma raudteeharu koos vagunite laadimisvõimalusega hoones sees. Territoorium on turvatud tehniliselt, mehitatult ja videovalvega ning pindade ja kinnistu hooldus on väga heal tasemel.

Hetkel on pakkuda erineva suurusega laopinnad, mille juures on olemas olme-ja kontoriruumid ning lisaks on võimalus üürida suuremaid bürooruume peahoones.

Huvi korral annan pakutavate pindade kohta meeleldi lisainfot ning samuti olete oodatud ühendust võtma, kui Teie soovid on ebastandardsed (vajate väliplatsi, kõrgemat, suuremat või teise kütterežiimiga ladu, spetsiifilisemaid sisetingimusi). Võimalusel koostame teile eripakkumise arvestades teie vajadusi.

Kui Teile asukoht sobib võtke kindlasti ühendust ja proovime leida sobiva lahenduse!