Property Intro

Sõpruse pst 151

Sõpruse puiestee 151, Tallinn, Eesti

Sõpruse pst 151

Sõpruse puiestee 151, Tallinn, Eesti

Prindi välja

Property info

Property main info

Vaata Sõpruse pst 151 pakkumisi siit

Üürile anda heas korras bürooruumid Sõpruse puiesteel asuvas 2004. aastal valminud modernses ärihoones.

Hetkel on pinnad kergseintega erineva suurusega kabinettideks ja nõupidamisruumideks jaotatud. Planeeringut saab muuta vastavalt üürniku siselahendusprojektile.

Hea töökeskkonna tagab hiljuti renoveeritud sundventilatsiooni- ja jahutussüsteem, mille temperatuuri saab reguleerida vastavalt vajadusele. Mugava töö tagab ka veel optiline sidekaabel.

Vakantsed pinnad asuvad hoone III ja IV korrusel. Võimalik üürile võtta ruume vahemikus 150 m²–1000 m².

Head parkimistingimused on loodud nii üürnikele kui ka maja külastajatele. Vahetult sissepääsu ees asub kliendiparkla, kus külastajatel on võimalik auto parkida kolmeks tunniks tasuta. Üürnikele kaasnevad üüritava pinnaga proportsionaalselt tasuta parkimiskohad tõkkepuuga piiratud alal. Kuna parkla on suur, saab vajadusel soetada ka lisakohti tasu eest.

Mõeldud on ka jalgratastega liiklejatele. Igale korrusele on loodud turvaline rataste hoiustamise koht.

Ligipääs hoonele on mugav. Mööda Sõpruse puiesteed saab tulla nii Kesklinna kui ka Mustamäe poolt. Maja vahetus läheduses paiknevad bussi- ja trollipeatused. Einestada saab nii naabermajas kui ka üle tänava asuvas Rimi kaubanduskeskuses.

Üürihinnale lisanduvad kõrvalkulud. Kaasaegsete kommunikatsioonide ja küttelahenduse tõttu lisakulud hoones soodsad – 2013. aasta põhjal on keskmine kõrvalkulude tase aasta lõikes olnud ca 2,5 eur/m².

Ettevõtted saavad hoone fassaadile oma logo paigaldada. Ruumidele on kiipkaartidega võimaldatud ööpäevaringne ligipääs. III korruse üürnikel võimalik kasutada ka katuseterrassi näiteks grillimiseks või erinevateks meeskonnaüritusteks.

Huvi korral võtke ühendust ning leiame Teile sobiva lahenduse!