Property Intro

Navigatori ärimaja – Laeva 2

Laeva 2, Tallinn, Estonia

Navigatori ärimaja – Laeva 2

Laeva 2, Tallinn, Estonia

Prindi välja

Property info

Property main info

Vaata Laeva 2 pakkumisi siit.

Üürile anda bürooruumid 2014. aastal valminud Navigatori ärihoones. Navigator paikneb Tallinna südalinnas Rotermanni kvartali ja sadama vahelisel alal.

Navigatori naaberkinnistutel valmivad lähitulevikus uus büroohoone Explorer, äri- ja eluhoone Poordi Maja, kaubanduspindadega Promenaadi majade elamukompleks, äri- ja eluhoone R18 Rotermanni kvartali servas ja mastaapne Porto Franco kaubandus- ja bürookompleks Admiraliteedi basseini ääres.

Seoses rea uute äri- ja eluhoonete valmimisega on piirkond muutumas uueks keskseks ärikvartaliks.

Navigatori arhitektuur peegeldab väärikust, tegu on vormilt kauni ja väljapaistva majaga, ilu esiletoomiseks on kasutatud rohkelt peegel- ja klaaspindu ning maitsekaid viimistlusmaterjale.

Hoonele on esimesena Balti riikides omistatud LEED (Leadership in Energy and Environmental Design) Gold sertifikaat – energiasäästliku ja keskkonnasõbraliku ehitise tunnistus. Kasutatud lahendused tagavad head töötingimused ja madalad kõrvalkulud.

Hoone esimesel korrusel pakutavate ruumide kõrval asub üürnike poolt tasuta kasutatav konverentsikeskus suurusega ca 140m2, mis mahutab ca 65 inimest.

Hoone Ahtri tänava poolsele fassaadile on võimalik paigaldada üürniku nimi või logo.

Hoone aluses keldris on soe (talvel +5 kraadi) parkla 65 sõidukile. Kõrvalkinnistul paiknevas Europarki parklas on parkimise tasu 2€/24h ja 40 €/1 kuu. Hoone kõrval paiknevas Europark Laeva 2 (EP49) parklas on Navigatori administraatori juures registreeritud sõidukile 1 tund tasuta parkimist.

Hoones keldrikorrusel on jalgrattaparkla ning riietus- ja pesuruumid jalgrattaga, joostes või rulluisutades tööle saabujate jaoks.

Pakutavate ruumide aknad avanevad ühelt poolt Ahtri tänava suunas pakkudes kauneid vaateid Rotermanni kvartalile ja südalinna siluettile, teiselt poolt sadama ja Admiraliteedi basseini suunas, lähitulevikus valmiva sadama-ala äri- ja elukvartali sisemusse.

Esimesel korrusel paikneb Enzo Café & Restaurant.

Huvi korral võtke ühendust ning leiame Teile sobiva lahenduse!